Parní krb 700 3D hloubka 300 mm 1 barva

- 20%

Rozměry: 700*300*250mm
Instalační rozměr: 680*280*270mm

Doplněk:
Výrobce: Water vapor fireplace LODOR
Záruční doba: 24 měsíců
Kód: 3D700 (700/300/1)
Dostupnost: 1ks 31.10.2024
34 685.95 bez DPH
41 970 ks
Původní cena 52 462.50, Sleva 20 %
Sledovat produkt Přidat do oblíbených Sdílet

Zásobník na vodu: 1,2L

Výkon: 240W

Váha: 14kg

Připojení: 230V

Doba hoření 6h - 24h/7 podle úpravy

Výsledkem efektu hoření je suchá pára, která má v sobě minimum vlhkosti.
V bezprostřední blízkosti našeho parního krbu nad efektem ohně mohou být umístěny jakékoli předměty a sucha pára je nezvlhčí a nepoškodí.
Nad krb proto můžete umístit televizor, obraz nebo co jen chcete bez rizika poškození.

Při objednávce základního modelu cena zahrnuje:
* Dálkové ovládání pro zapnutí, vypnutí a nastavení výšky plamene na 7 úrovní.
* Krb lze ovládat i manuálně na krbu, lze jej zapínat a vypínat a nastavit na 7 výšek plamene.
* V ceně je zahrnuta hadička, přes kterou si krb po zapnutí plnění automaticky přečerpá destilovanou vodu do krbu. Po naplnění se automaticky vypne.
* Parní krb je speciálně upraven tak, aby imitace hoření ohně byla skoro nerozpoznatelná od klasického ohně.

 
Placené služby:
 
* Aroma - Vytvořte si krásnou voňavou atmosféru pomocí 2ks vyměnitelných vůní. Můžete si zapnout jednu vůni, nebo druhu vůni, nebo obě najednou.
 
* Zvuk ohně je možný za samostatný poplatek. Po zapnutí krbu se automaticky ozve zvuk ohně. Hlasitost lze na krbu manuálně nastavit.

* Ovládání přes APP je možné za příplatek. To znamená, že krb můžete ovládat z mobilu přes APP a ani nemusíte být doma. Funkce zapnutí a vypnutí a nastavitelná výška plamene v 7 úrovních. Některým zákazníkům se nechce čekat na rozjetí krbu, což trvá 2 minuty a chtějí jej zapnout ještě před příchodem domů, aby po vstupu do bytu či domu parní krb fungoval v plném provozu. Android Google Home, iPhone My Home.
 
* SMART HOME – inteligentní domácnost je k dispozici za příplatek. To znamená, že krb můžete ovládat přes řídící jednotku, která musí být nainstalována v bytě či domě a která řídí vše v bytě či domě. Máte jeden ovladač pro celý dům. Toto zařízení nedodáváme, náš krb je napojen na byt nebo dům SMART HOME. Funkce zapnutí a vypnutí a nastavitelná výška plamene v 7 úrovních.
 
* Neomezené plnění, krb bude fungovat jak dlouho budete chtít, například. až 24 hodin. Zespodu krbu nebo zboku krbu bude vyvedena hadička pro plnění v délce 1 - 5 metrů (dle potřeby). Hadička bude končit v prostoru, kde budete mít odloženou bandasku s destilovanou vodou, například 5litrovou nebo 10litrovou (sami si můžete přizpůsobit objem i tvar nádoby). Krb bude nastaven tak, že se bude automaticky doplňovat dle potřeby. Váš úkol bude pouze kontrolovat, zda v plnicí nádobě je stále dost vody.
 
V ceně je hořák bez obestavby.