Parní krb 2000

- 20% NOVINKA

Rozměr: 2000*300*250mm
Rozměr pro zabudování: 1980x280x270mm

Doplněk:
Výrobce: Water vapor fireplace
Záruční doba: 24 mesiacov
Kód: 23246
EAN: 8586024023246
Dostupnost: skladem 1 ks
91 090.91 bez DPH
110 220 ks
Původní cena 137 775, Sleva 20 %
Sledovat produkt Přidat do oblíbených Sdílet

Rozměr: 2000*300*250mm

Rozměr pro zabudování: 1980x280x270mm

Zásobník na vodu: 3,5L

Výkon: 700W

Váha: 40kg

Připojení: 230V

Doba hoření 6h - 24h dle úpravy

Výsledkem efektu hoření je suchá pára, která má v sobě minimum vlhkosti.
V bezprostřední blízkosti našeho parního krbu nad efektem ohně mohou být umístěny jakékoli předměty a sucha pára je nezvlhčí a nepoškodí.
Nad krb proto můžete umístit televizor, obraz nebo co jen chcete bez rizika poškození.

Při objednávce základního modelu cena zahrnuje:
* Dálkové ovládání pro zapnutí, vypnutí a nastavení výšky plamene na 7 úrovní.
* Krb lze ovládat i manuálně na krbu, lze jej zapínat a vypínat a nastavit na 7 výšek plamene.
* V ceně je zahrnuta hadička, přes kterou si krb po zapnutí plnění automaticky přečerpá destilovanou vodu do krbu. Po naplnění se automaticky vypne.
* Parní krb je speciálně upraven tak, aby imitace hoření ohně byla skoro nerozpoznatelná od klasického ohně.
 
Placené služby:
* Zvuk ohně je možný za samostatný poplatek. Po zapnutí krbu se automaticky ozve zvuk ohně. Hlasitost lze na krbu manuálně nastavit.
 
* Pokud si zaplatíte neomezené plnění, bude krb fungovat jak dlouho budete chtít, například. až 24 hodin. Zespodu krbu nebo zboku krbu bude vyvedena hadička pro plnění v délce 1 - 5 metrů (dle potřeby). Hadička bude končit v prostoru, kde budete mít odloženou bandasku s destilovanou vodou, například 5litrovou nebo 10litrovou (sami si můžete přizpůsobit objem i tvar nádoby). Krb bude nastaven tak, že se bude automaticky doplňovat dle potřeby. Váš úkol bude pouze kontrolovat, zda v plnicí nádobě je stále dost vody.
 
* Ovládání přes APP je možné za příplatek. To znamená, že krb můžete ovládat z mobilu přes APP a ani nemusíte být doma. Funkce zapnutí a vypnutí a nastavitelná výška plamene v 7 úrovních. Některým zákazníkům se nechce čekat na rozjetí krbu, což trvá 2 minuty a chtějí jej zapnout ještě před příchodem domů, aby po vstupu do bytu či domu parní krb fungoval v plném provozu. Android Google Home, iPhone My Home.
 
* SMART HOME – inteligentní domácnost je k dispozici za příplatek. To znamená, že krb můžete ovládat přes řídící jednotku, která musí být nainstalována v bytě či domě a která řídí vše v bytě či domě. Máte jeden ovladač pro celý dům. Toto zařízení nedodáváme, náš krb je napojen na byt nebo dům SMART HOME. Funkce zapnutí a vypnutí a nastavitelná výška plamene v 7 úrovních.
 
* Barva ohně za příplatek. Dodávají se speciální žárovky a pomocí APP ve Vašem mobilním telefonu můžete změnit barvu ohně na jakoukoli. Součástí krbu jsou původní žárovky, ke kterým se umíte kdykoli vrátit a vyměnit si je. Android Google Home, iPhone My Home.